Dodávka vody z vrtů do vodovodu - poděkování

po několika napnutých dnech, týkajících se vodního hospodářství resp. dodávky vody z vrtů do vodovodu, jsme s největší pravděpodobností odstranili příčinu úniku vody ze systému a nádrže na úpravně se začínají opět naplňovat.

Oddychli si všichni, kteří se ve dne i v noci starali o to, abychom nemuseli vodovod uzavřít. Mobilní dodávkou vody pomohla především VHS Kutná Hora. Věcnou pomoc nabídli ředitelé Ethanolu Energy a Goldbecku. Normální občan snad ani nic, kromě nočních přerušení dodávky, nezaznamenal, což je dobře.

Dřív, než se na všechno zapomene, chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům obecního úřadu a TS, kteří buď z titulu svých pracovních povinností, ale také z titulu příslušnosti k firmě, jako jejich zaměstnanců, napomáhali všude, kde to bylo třeba. Stejně tak platí poděkování KHS Kutná Hora za velmi kvalifikovaný přístup k řešení našemu problému. V době, kdy jsou na okrese obce také bez vody, VHS Kutná Hora neváhala ani chvíli a díky tomu jsme možná vodovod udrželi v chodu. Jsem velice rád za to, že naše největší podniky svoji věcnou pomoc nabídly bezprostředně.

Ještě jednou díky všem, kteří si to zaslouží a za potvrzení si jistoty, že vzájemná pomoc, není jenom prázdné slovo. Děkuji.

Antonín Šindelář

starosta Vrdy

P.S.

Byl bych velice rád, kdyby spotřeba vody z dnešního dne, tj. 146 m3/24 hod, byla spotřebou rozumné potřeby Vás, občanů obce.

Přikládáme graf měření přítoku a odtoku vody na vodojemu za období od 10:00 hod. 17. 7. 2018 do 10:00 hod. 18. 7. 2018.

Vytvořeno: 18. 7. 2018
Poslední aktualizace: 18. 7. 2018 16:10