Poděkování starosty obce

poděkování Ing.Mlynky

je mou opravdu milou povinností poděkovat všem spoluobčankám a spoluobčanům za jejich aktivitu ohledně šití roušek pro nás ostatní. Těchto obětavých lidí je doopravdy mnoho. V těchto špatných časech nemyslí jenom na sebe a to je chvályhodné. Děkuji za roušky, které obec Vrdy obdržela a ještě obdrží. Všechny roušky rozdáváme našim seniorům do domácností a do domů s pečovatelskou službou.  Děkuji i těm, kteří roušky nezištně dodávají i mimo region obce.

Nesmím zapomenout poděkovat organizacím i jednotlivcům, kteří nabízejí, organizují a provádějí drobné nákupy našim seniorům.

Děkuji všem provozovatelům maloobchodní sítě v obci za jejich obětavost při pravidelném prodeji léků a potravin.

Děkuji také firmě Ethanol Energy, a. s. a její zaměstnancům za dar v podobě dezinfekce, která se také rozdává našim seniorům.

Děkuji zaměstnancům TS Vrdy, kteří zajišťují distribuci roušek a dezinfekce seniorům.

Závěrem mi dovolte poděkovat Vám, všem občanům naší obce, za příkladné dodržování opatření nařízené Vládou ČR. Myslím si, že i to velkou měrou přispívá k tomu, že se naší obci Koronavirus prozatím vyhýbá. Buďte trpěliví, opatrní a hlavně to vydržte. Kdokoliv z Vás bude potřebovat pomoc nebo radu, volejte mi nebo pište mi, rád Vám pomohu. V této nedobré době si všichni společně držme pěsti, mějme čistou mysl a buďme hlavně zdraví.

S pozdravem a úctou

Ing. Miloš Mlynka