Vrdy - Zjednodušená verze stránek
+

AKTUALITY - iPoradna.cz - nabídka poradenských či informačních služeb pro občany

iPoradna.cz

Máte nějaké dotazy, které se týkají nejrůznějších zatěžujících životních situací, jako jsou dluhy, majetkoprávní záležitosti, sousedské spory, psychické problémy, dostupnost možných sociálních dávek a jiné?

Můžete využít služeb iPoradna.cz

Dobrý den,

obracíme se na Vás s nabídkou poradenských či informačních služeb pro občany Vaší obce.

Možná se na Vás obrací s dotazy, které se týkají nejrůznějších zatěžujících životních situací, jako jsou dluhy, majetkoprávní záležitosti, sousedské spory, nezaměstnanost, dostupnost možných sociálních dávek a služeb pro potřebné, obtíže ve vzdělávání, psychické problémy aj.

V těchto i dalších oblastech nabízíme již přes 20 let odborné sociální poradenství formou e-mailové komunikace. Zaměřujeme se na osoby v různých obtížných životních situacích vč. lidí se zdravotním postižením, seniorů, těch, kteří jsou v krizi, nebo pečují o osobu blízkou. Snažíme se tak doplnit pomoc obyvatelům mikroregionů s nižší obslužností, resp. dostupností ambulantních a terénních sociálních služeb.

V praxi to funguje tak, že tazatel pokládá dotaz prostřednictvím formuláře na webových stránkách https://iporadna.cz/emailova-poradna/ nebo přímo na e-mail: jsme@iporadna.cz. Na zodpovězení dotazu čeká obvykle dva pracovní dny. To je doba, během které zajišťujeme kvalifikovanou odpověď od našeho odborného poradce, jenž se specializuje na oblast, do které je dotaz směřován. Tazateli je garantována anonymita.

Datum vložení: 15. 4. 2024 13:27
Datum poslední aktualizace: 15. 4. 2024 13:35